Блог порядочного пацана

Previous Entry Поделиться Next Entry
Останній аргумент
Смайл
fcss
Що ж, відбулась довгоочікувана прем'єра цього фільму на каналі ТВі. Перше українське кіно про фанатів. Багато чого хочеться тут написати, накипіло таксказаць... як за так і проти. "буду краток". принаймі постараюсь.

питання саме головне і риторичне: Якого хуя це кіно пів року показувалось хуй знає де і хуй знає в який час? Фільм, який мав би показати широким масам про фанатів, про двіж, ідеї якого мені досить близькі... Якого такого йобаного хуя, коли я питався - чому не викладаєте в інтернети, чому не розповсюджуєте кіно, мені на це в один голос всі відповідали "на фільм було затрачено 1488 мільйонів грошей, треба це бабло відбити". Які гроші? В фільмі використовувались спецефекти, де нєєбічєскі єбічєска гадзіла вилізає з-під землі і стріляє лучами поносу? чи у вас в фільмі знімались професійні актори, яким треба було заплатити гонорар? Чи ви хочете сказати, що затрачені були гроші за інтерв'ю? Хто конкретно взяв від авторів фільму бабло за те, що дав інтерв'ю? Зуїчь? Михалик? Лужний? чи підорас-стороженко? чи може Гладік бабла з вас  зрубав? хто? На що було потрачено бабло? На те щоб об'єднати відзнятий матеріал у вигляді діалогу з матеріалом з інету? На цей фільм не було потрачено бабла! Затрачено тут було дуже багато часу, такі да. Була виконана робота. Так, я погоджуюсь - люба робота має оплачуватись, але ж автори як і я "егейнст модерн фудбал" - і те, що ми робимо - все робимо для себе, для клубу, для двіжу, для того, щоб бути задоволеним? Тоді давайте може брати бабло за фотки банерів і інших елементів перфу, чи відео? нє ну а чо - за то пірошоу на Оболоні з літачком - загрузили відео, а для того щоб його преглянути вишли смс зі словом динамо на короткий номер 1927 - пацани ж до успєху йшли, бабло на фаєра тратили, планували це все... Можна так нормально бабло заробляти. Я вот хуй його знає, я дічайше здивований цим фактом. Рєб'ята зняли кіно - так покажіть його всім, покажіть свою роботу - так нє, ми покажемо тим тільки, хто ітак вкурсі цієї теми, а інші - почекають. Почекають чого? - щоб остаточно гайки зарутили? чи почекають поки автори не награються в стівенів спілбергів і в копірастію??? Можна подумати, що автори ні разу не використовували нелегальний контент з інтернетів, торент-трекерів і всяких там екс-юеїв, а монтаж фільму йшов з допомогою ліцензованої програми яка встановлена на ліцензованій операційній системі :) тоді ок, прошу вибачення.

Щодо самого фільму - пацани ващє рєбята! Вдячний авторам і всім буду рекомендувати його. Дуже добре, що відзняли. Але ідея того, що кіно притрималось мені м'яко кажучи не зрозуміла. Хто за ці пів-року бачив кіно крім фанатів, а вони ітак вкурсі всіх проблем,  які намагався донести  фільм своєму глядачу?? *фейспалм*

Щиро дякую всім за увагу і перепрошую за мою французьку. мерсі. \о!

  • 1
пацаны, чо тут, блядь, написано? переведите кто-нибудь))

ну так только про зигу и понял!
ебаный стыд)

а, не, еще понял про фейспалм и 1488

кацапыдло ты почему меня с друзей с вконтактика удалил?

ахаах надо тебя зобанить туд

злой ты(
можешь ко мне вконтактике добавидзе...так и быть)))))))))

Ще треба було написати, що прем'єра так сказать не на загальнонаціональному каналі, а на каналі ТВі, який знаходиться лише в кабельних мережах

я в шоці з тебе.
нахуя ти травиш про те про шо ти не знаєш?
нахуя конкретні питання конкретним пацанам ти пишеш у себе в бложику під замком? вони дохуя їх прочитати і відповісти зможуть тут чи шо?
у тебе є якісь питання - звернись до мене, розкажу, і всі твої сумніви як рукою зніме.
шо за підзамочний триндьож за спинами виходить?

так там зверху написано що питаня риторичне, я ж не відповідей вимагаю, так мислі вслух...
а чому пишу - так бо подія знакова все-таки

шо ти як маленький - ці твоїй мислі вслух читає купа людей, і ці мислі вслух возводять напрасліну на авторів фільми. це уже бок. не можеш ти таких мислєй вслух писати не з*ясувавши чи все так як ти думаєш.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account